Rodzinna firma, której możesz zaufać.

Jakość to słowo które towarzyszy nam od początku działania. Wszystkie nasze produkty wytwarzamy ręcznie, w całości w Polsce, przy użyciu drewna pochodzącego z Polskich lasów.
Zobacz nasze Produkty

Dysponujemy w pełni profesjonalnym parkiem maszynowym.

Od początku swojej działalności kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszego parku maszynowego. Jako jedna z nielicznych firm tego rozmiaru dysponujemy w pełni profesjonalną lakiernią. Nasze zaplecze pozwala nam sprostać każdemu zadaniu.

Ponad 30 lat doświadczenia

We created Noodle.ai to be a great place for all our colleagues to learn, explore, and grow as professionals. We are a diverse and interdisciplinary team of world-class data scientists, design professionals, business  We created Noodle.ai to be a great place for all our colleagues to learn, explore, and grow as professionals.
We created Noodle.ai to be a great place for all our colleagues to learn, explore, and grow as professionals. We are a diverse and interdisciplinary team of world-class data scientists, design professionals, business

Firma stolarska Koszpol

Od początku istnienia naszej firmy kluczowe jest dla nas zaufanie naszych klientów i wysoka jakość naszych produktów. Staramy się nie tylko dostarczać najwyższej jakości meble, ale również dać klientowi poczucie, że zawsze może liczyć na naszą pomoc i doradztwo.
30 lat doświadczenia

Koszpol to rodzinna firma która działa na rynku od 30 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy już tysiące zamówień dla klientów indywidualnych, małych firm i wielkich korporacji. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam stale podnosić jakość naszych usług.

Kompleksowe doradztwo

Od początku naszej działalności chcemy być dla naszych klientów nie tylko wykonawcą usług ale również partnerem. Nasze doświadczenie technologiczne i wykwalifikowany zespół projektowy pozwalają nam służyć klientowi radą na każdym etapie produkcji mebla.

Krótki termin realizacji

Koszpol to firma rodzinna. Nie jesteśĶy dużą korporacją, co pozwala nam dużą elastyczność w naszym działaniu. To z kolei pozwala nam realizować ważne dla naszych klientów zamówienia w najszybszy możliwy sposób.