images

O Nas

Firma powstała w 1989r i od początku swojej działalności zajmuje się wyposażeniem i wystrojem wnętrz, zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Pracujemy na bazie drewna litego jak i wszelkich materiałów drewnopodobnych. Dużą część naszych zleceń stanowią meble wykonane z płyt MDF zarówno o frontach prostych jak i giętych, lakierowane we własnej lakierni.

Realizujemy zamówienia indywidualne według projektów zleceniodawcy, jak również przygotowujemy projekty na indywidualne zamówienia. Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych wyrobów i zadowolenie klienta ze współpracy z nami. Każdego, kto jest zainteresowany współpracą z naszą firmą traktujemy indywidualnie i staramy się, aby nigdy nie odszedł z naszej firmy z przysłowiowym "kwitkiem".

Nasi zleceniodawcy niejednokrotnie, nawet po wielu latach powracają do nas i powierzają nam realizacje nowych projektów. Jest to bardzo satysfakcjonujące i jednocześnie daje nam niezbity dowód na to, że jakość wykonywanych przez nas wyrobów i świadczonych usług zyskuje uznanie u naszych partnerów. Wśród naszych licznych klientów jest szereg zleceniodawców instytucjonalnych począwszy od ministerstw (Przemysłu, Służby Cywilnej), poprzez Urzędy Gminne (Bemowo, Białołęka), wyposażenie Kids Play na Ursynowie, aż po sieć hiper- i supermarketów firmy Carrefour. Dzięki współpracy z firmą Carrefour bardzo rozwinęliśmy produkcję mebli sklepowych, w które wyposażamy supermarkety Champion i hipermarkety Carrefour na terenie całego kraju.

Wszystko to jest możliwe dzięki naszej wysoko wykwalifikowanej i zdyscyplinowanej załodze, jak również dobremu parkowi maszynowemu oraz współpracy z najlepszymi partnerami na rynku zaopatrzenia w materiały i surowce, między innymi: Blum, Sikkens, Wurth, Beckers Acroma i wieloma innymi.

W związku z powyższym serdecznie Państwa zapraszamy do współpracy z naszą firmą, a nie ma lepszej możliwości sprawdzenia czy wszystko co zostało napisane jest prawdą, jak skorzystanie z usług firmy "KOSZPOL" i przekonanie się o tym osobiście.

Z wyrazami szacunku

Małgorzata i Wojciech Koszyk